Haszonjárműben nagyok vagyunk!

Állásajánlat részletei

Értékesítési menedzser - Új pótkocsi értékesítő

Magyarországon 25 éve a haszongépjármű és alkatrész kereskedelem területén jelen lévő, piaci viszonylatban független, magyar magánszemélyek tulajdonában lévő társaság. Célja, hogy a forgalmazott termékeivel, és szolgáltatásaival növekvő és elégedett ügyfélbázist építsen.

Feladatok:
Fő feladatok:
- A társaság által kizárólagosan képviselt WIELTON pótkocsi gyár termékeinek értékesítése Magyarország meghatározott régióiban.
- A meglévő ügyfelek felkeresése valamint új ügyfelek felkutatása.
- Aktív részvétel a termékek marketing munkájában.
- Piaci részesedés növelése a meghatározott régiókban,
- Ügyfél-elégedettség biztosítása

További feladatok:
- A piac folyamatos figyelése, piaci elemzések készítése.
- Riportok, kimutatások készítése a jármű értékesítési vezető felé.
- A cégcsoport portfóliójába tartozó termékek értékesítésének támogatása.
- A tevékenységhez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása.

Követelmények:
- A nehéz pótkocsik értékesítése területén aktív termék és piacismeret.
- Előnyt jelent a nehéz kategóriájú tehergépjárművek piacának ismerete és ebben való jártasság.
-Angol, vagy Német tárgyalási szintű nyelvismeret előny, de nem alkalmazási feltétel
- Felhasználói szintű MS-Office ismeretek (Word, Excel, Power Point).
- Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség, az üzleti élet kommunikációs és viselkedési szabályainak ismerete.
- B kategóriás jogosítvány.

Az ideális jelölt rövid leírása:
Az ideális jelölt műszaki, kereskedelmi vagy pénzügyi felsőfokú végzettséggel rendelkezik és minimum 1-2 éves pótkocsi értékesítői gyakorlattal, esetleg tehergépjármű értékesítői tapasztalattal rendelkezzen.

Előnyt jelent:
- Angol vagy német nyelven kívül további nyelvek tárgyalási szintű ismerete

Amit kínálunk:
- Leendő munkatársunk számára motivált, sikerorientált csapatunk tagjaként felelősségteljes munkakört, vonzó munkakörnyezetet.
- Kompenzációs csomagot, versenyképes alapbér, cafeteria, és teljesítmény arányos jutalék, jutalom formájában.
- Mobiltelefont, számítógépet.
- Munkavégzéséhez céges gépjárművet.

Munkavégzés helye:
- Magyarország területe

Munkaidő:
- Értékesítés.
- Országos.
- Kötetlen munkaidő.

Körösi István
Tel.: +36 -20 / 3128612
E-mail: hr@eurotrade.hu

Itt talál meg bennünket:

EUROTRADE M1 TRUCK CENTRUM

M1-es autópálya 85-ös - Komáromi- kijáró

GPS: N47.6733 - E18.0985
Cím: 2948 Kisigmánd, M1 Truck Centrum
Tel.: +36 34 556 655

EUROTRADE M0 TRUCK CENTRUM

M0-ás autópálya 60-as - kijáró

GPS: N47.5346 - E19.2481
Cím: 2143 Kistarcsa, Raktár krt. 1
Tel.: +36 28 552 316