Haszonjárműben nagyok vagyunk!

Állásajánlat részletei

Járműkövető rendszer technikus

Az Eurotrade Kft. M1 autópálya komáromi csomópontjában található, Kisigmándi központi telephelyére WebEye műholdas járműkövető rendszer technikust, jármű autóvillamossági szerelő képesítéssel, számítógépes rendszer kezelésének jártasságában rendelkező, kollégát keresünk. A 33 000 m2-es központi telephelyünk szakmai szempontból kiváló elhelyezkedése mellet, a konkurencia szerint is Európa egyik legszínvonalasabb haszongépjármű értékesítő és szolgáltató bázisa. A 14 beállásos szervizünk a legmodernebb diagnosztikai műszerekkel, szerszámokkal, szakmai felkészültséggel várja ügyfeleit.

Feladatok:
• WebEye műholdas járműkövető rendszer beszerelés, a hálózaton történő aktiválás, az ezzel a feladattal járó adminisztráció elvégzése,
• a beépített rendszerek folyamatos ellenőrzése, hálózati, fizikai javítás telephelyen, szükség szerint külső helyszínen, WebEye rendszer használatának betanítása, szaktanácsadás,
• kiegészítő tevékenység: gépjárművek garanciális és garancián túli autóvillamossági javítása, karbantartása, időszakos szervizelése és felülvizsgálata során felmerült autóvillamossági munkák elvégzése.

Követelmények:
autóvillamossági szerelő végzettség, számítógépes ismeretek,
• precizitás, felelősségteljes és pontos munkavégzés,
• kiemelkedő problémamegoldó készség,
• terhelhetőség, mobilitás,
• erkölcsi bizonyítvány.

Előnyt jelent:
• hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat,
• C, E kategóriás jogosítvány,
• járműkövető rendszerek szerelése, karbantartása,
• angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:
• betanítás a WebEye rendszer szerelésébe, működtetésébe
• versenyképes alapbér megegyezés szerint, teljesítmény arányos mozgó bér,
• próbaidő leteltével cafetéria (8 000 Ft Erzsébet utalvány, 12 500 Ft SZÉP kártya),
• bejárási támogatás,
• hosszú távú, biztos munkahely.

Munkavégzés helye:
-Az Eurotrade Kft. központi telephelye, az M1 autópálya komáromi csomópontjánál.

Munkaidő:
Napi 8 órás munkaidő.Heti 40 órás.

-Amennyiben a meghirdetett pozíció felkeltette érdeklődését kérjük,hogy a szakmai önéletrajzát és egy motivációs levelet az alábbi címre eljuttatni szíveskedjen.

Körösi István
Tel.: +36 -20 / 312 8612
E-mail: hr@eurotrade.hu

Itt talál meg bennünket:

EUROTRADE M1 TRUCK CENTRUM

M1-es autópálya 85-ös - Komáromi- kijáró

GPS: N47.6733 - E18.0985
Cím: 2948 Kisigmánd, M1 Truck Centrum
Tel.: +36 34 556 655

EUROTRADE M0 TRUCK CENTRUM

M0-ás autópálya 60-as - kijáró

GPS: N47.5346 - E19.2481
Cím: 2143 Kistarcsa, Raktár krt. 1
Tel.: +36 28 552 316