Haszonjárműben nagyok vagyunk!

Állásajánlat részletei

Alkatrész kereskedelmi üzletágvezető

Az Eurotrade Kft. M1 autópálya komáromi csomópontjában található központi telephelyére haszongépjármű alkatrész értékesítői tapasztalatokkal rendelkező kereskedelmi vezető kollégát keresünk. Az idén 23 éves cég a legnagyobb magyarországi független új és használt nagy haszonjármű értékesítő vállalkozás, amely a válság alatt is több mint 350-400 nehéz tehergépjárművet, ill. építőipari gépet értékesít évente. Alkatrész üzletágunk szakmai kapacitásának bővítése érdekében keresünk angol nyelvismerettel rendelkező, szakmában jártas vezető kollégát, aki hosszú távon is hasznos tagja szeretne lenni egy kihívásokkal teli munkát végző dinamikus csapatnak.

Feladatok:

Főbb feladatok:
• haszongépjármű alkatrészek értékesítése és a beszerzésükben való irányítás, közreműködés Magyarországon, ill. külföldi országokban.
• hosszú távú munkakapcsolatok kiépítése a partnerekkel
• új disztribúciós lehetőségek keresése
• az értékesítés dinamikus növelése

További feladatok:
• az on-line értékesítésben való aktív részvétel
•felelős készletgazdálkodás
•a tevékenységhez kapcsolódó adminisztratív feladatok irányítása, végzése

Követelmények:
• Haszonjármű alkatrész értékesítésben szerzett több éves vezetői tapasztalat.
• Aktív, releváns piacismeret.
• Minimum műszaki középfokú végzettség.
• Társalgási szintű angol nyelvtudás.
• Felhasználói szintű MS-Office ismeretek (Word, Excel, Power Point).
• Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség, az üzleti élet kommunikációs-viselkedési szabályainak ismerete.
• B kategóriás jogosítvány.
Az ideális jelölt rövid leírása:
• A jelölt alkatrész-kereskedelmi gyakorlattal és aktív ügyfélkörrel rendelkezzen.

Az ideális jelölt rövid leírása: Agilis, vevőközpontú kreatív szakember, minimum 1-2 éves értékesítő vezetői tapasztalatokkal kell, hogy rendelkezzen.

Előnyt jelent:
• Alkatrész értékesítési területen szerzett több éves vezetői szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:
• Leendő munkatársunk számára motivált, sikerorientált csapatunk tagjaként felelősségteljes munkakört, vonzó munkakörnyezetet.
• Kompenzációs csomagot, versenyképes alapbér, cafeteria, prémium, és teljesítmény arányos jutalom formájában.
• Mobiltelefont, számítógépet.
• Munkavégzéséhez céges gépjárművet.
• Bejárási támogatást.
• Szükség esetén elhelyezést a társaság tulajdonában lévő lakásban.

Munkavégzés helye:
Az Eurotrade Kft. Kisigmándi telephelye, az M1 autópálya komáromi csomópontjánál.

Munkaidő:
Kötetlen munkaidő.

Körösi István
Tel.: +36-20/3128612
E-mail: hr@eurotrade.hu

Itt talál meg bennünket:

EUROTRADE M1 TRUCK CENTRUM

M1-es autópálya 85-ös - Komáromi- kijáró

GPS: N47.6733 - E18.0985
Cím: 2948 Kisigmánd, M1 Truck Centrum
Tel.: +36 34 556 655

EUROTRADE M0 TRUCK CENTRUM

M0-ás autópálya 60-as - kijáró

GPS: N47.5346 - E19.2481
Cím: 2143 Kistarcsa, Raktár krt. 1
Tel.: +36 28 552 316