Haszonjárműben nagyok vagyunk!

Állásajánlat részletei

IVECO márkavezető - kereskedő

Magyarországon 25 éve a haszongépjármű és alkatrész kereskedelem területén jelen lévő, piaci viszonylatban független, magyar magánszemélyek tulajdonában lévő társaság. Célja, hogy a forgalmazott termékeivel, és szolgáltatásaival növekvő és elégedett ügyfélbázist építsen.

Feladatok:
• Új IVECO haszongépjárművek értékesítése.
• IVECO értékesítési szervezet vezetése.
• Új ügyfelek felkutatása és látogatása.
• Ügyfél-elégedettség biztosítása.
• Piaci részesedés növelése az elvárt szegmensben.

További feladatok:
•A piac folyamatos figyelése, piaci elemzések készítése.
• Riportok kimutatások készítése a jármű értékesítési vezető és a cégvezetés felé.
• Az on-line értékesítésben való aktív részvétel.
• A tevékenységhez kapcsolódó adminisztratív feladatok irányítása, ellátása.

Követelmények:
• Tehergépjármű-kereskedelemben jártasság.
• Műszaki és /vagy kereskedelmi felsőfokú végzettség.
• Angol vagy német társalgási szintű nyelvismeret.
• Felhasználói szintű MS-Office ismeretek (Word, Excel, Power Point).
• Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség, az üzleti élet kommunikációs-viselkedési szabályainak ismerete.
• B kategóriás jogosítvány.

Az ideális jelölt rövid leírása:
A jelölt járműkereskedelmi gyakorlattal és aktív ügyfélkörrel rendelkezzen. Agilis, vevőközpontú kreatív szakember, minimum 1-2 éves haszongépjármű értékesítői tapasztalatokkal kell, hogy rendelkezzen

Előnyt jelent:
Egyéb nyelvtudás

Amit kínálunk:
• Leendő munkatársunk számára motivált, sikerorientált csapatunk tagjaként felelősségteljes munkakört, vonzó munkakörnyezetet.
• Kompenzációs csomagot, (versenyképes alapbér 350.000.- Ft, cafeteria, prémium, és teljesítmény arányos jutalom formájában).
• Mobiltelefont, laptopot.
• Munkavégzéséhez céges gépjárművet.
• Bejárási támogatást.
• Szükség esetén elhelyezést a társaság tulajdonában lévő lakásban.

Munkavégzés helye:
Az Eurotrade Kft. Kisigmándi központi telephelye, az M1 autópálya komáromi csomópontjánál.

Munkaidő:
Kötetlen munkaidő

Körösi István
Tel.: +36-20/312-8612
E-mail: hr@eurotrade.hu

Itt talál meg bennünket:

EUROTRADE M1 TRUCK CENTRUM

M1-es autópálya 85-ös - Komáromi- kijáró

GPS: N47.6733 - E18.0985
Cím: 2948 Kisigmánd, M1 Truck Centrum
Tel.: +36 34 556 655

EUROTRADE M0 TRUCK CENTRUM

M0-ás autópálya 60-as - kijáró

GPS: N47.5346 - E19.2481
Cím: 2143 Kistarcsa, Raktár krt. 1
Tel.: +36 28 552 316