Haszonjárműben nagyok vagyunk!

Állásajánlat részletei

Pénzügyi termék értékesítő

Magyarország területén jelen lévő, pénzügyi, pénzintézeti tevékenységet végző magyar tulajdonú társaság. Célja, hogy pénzügyi szolgáltatásaival stabil pénzügyi, finanszírozási hátteret biztosítson ügyfelei részére.

Feladatok:
- Faktor és hiteltermékeink értékesítése a kis- és középvállalkozói szegmens részére
- Új ügyfelek akvizíciója (kapcsolatfelvétel, ajánlatadás, értékesítés, után követés)
- A tevékenységhez kapcsolódó ügyviteli feladatok végzése, ellenőrzése
- Folyamatos portfoliógondozás (monitoring, helyszíni ellenőrzés, stb.)
- Hosszú távú pénzügyi kapcsolatok kiépítése a partnerekkel
- A forgalom dinamikus növelése
- Kapcsolattartás társterületekkel, keresztértékesítési lehetőségek feltérképezése

Követelmények:
- Pénzintézeti területen szerzett tapasztalat
- Felsőfokú pénzügy szakirányú végzettség
- Felsővezetői szintű üzleti/szakmai kapcsolatrendszer
- Aktív, releváns piacismeret
- Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség, magabiztos fellépés,
- Erős felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek,
- Dinamikus, kreatív személyiség, vezetői készség,
- Feddhetetlen szakmai előélet
- "B" kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:
- Tárgyalási szintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk:
- Versenyképes alapbér
- Cafetéria
- Teljesítményarányos jutalom
- Bejárási támogatás
- Mobiltelefon
- Önálló, felelősségteljes szakmai munka egy hazai tulajdonú szervezetnél
- Folyamatos szakmai fejlődés és továbbképzés
- Magas színvonalú munkakörnyezet

Munkavégzés helye:
Magyarország területe.

Munkaidő:
Kötetlen munkaidő.

Amennyiben a meghirdetett pozíció felkeltette érdeklődését kérjük, hogy a szakmai önéletrajzát és motivációs levelét az alábbi címre eljuttatni szíveskedjen.

Eurotrade Capital Zrt. - Körösi István
Tel.: 06 20/312-8612
E-mail: hr@eurotrade.hu

Itt talál meg bennünket:

EUROTRADE M1 TRUCK CENTRUM

M1-es autópálya 85-ös - Komáromi- kijáró

GPS: N47.6733 - E18.0985
Cím: 2948 Kisigmánd, M1 Truck Centrum
Tel.: +36 34 556 655

EUROTRADE M0 TRUCK CENTRUM

M0-ás autópálya 60-as - kijáró

GPS: N47.5346 - E19.2481
Cím: 2143 Kistarcsa, Raktár krt. 1
Tel.: +36 28 552 316