Haszonjárműben nagyok vagyunk!

Állásajánlat részletei

Autóvillamossági szerelő

Az Eurotrade Kft. M1 autópálya komáromi csomópontjában található, Kisigmándi központi telephelyére jármű autóvillamossági szerelő kollégát keresünk. A 33 000 m2-es központi telephelyünk szakmai szempontból kiváló elhelyezkedése mellet, a konkurencia szerint is Európa egyik legszintvonalasabb haszongépjármű értékesítő és szolgáltató bázisa. A 14 beállásos szervizünk a legmodernebb diagnosztikai műszerekkel, szerszámokkal, szakmai felkészültséggel várja ügyfeleit.

Feladatok:
• gépjárművek garanciális és garancián túli javítása, karbantartása, időszakos szervizelése és felülvizsgálata során felmerült autóvillamossági munkák elvégzése.
• felkészítés a műszaki vizsgára, diagnosztikai műszerek használata
• fő egységek felújítása, javítása során villamossági munkák elvégzése

Követelmények:
• autóvillamossági szerelő végzettség
• precizitás, felelősségteljes és pontos munkavégzés
• kiemelkedő problémamegoldó készség
• terhelhetőség
• mobilitás

Előnyt jelent:
• hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
• C, E kategóriás jogosítvány
• járműkövető rendszerek szerelése, karbantartása
• angol nyelvtudás

Amit kínálunk:
• versenyképes alapbér
• cafetéria
• teljesítményarányos mozgó bér, jutalom
• bejárási támogatás

Munkavégzés helye:
Az Eurotrade Kft. Kisigmándi telephelye, az M1 autópálya komáromi csomópontjánál

Munkaidő:
Heti 40 órás munkaidő.

Körösi István
Tel.: +36-20/3128612
E-mail: hr@eurotrade.hu

Itt talál meg bennünket:

EUROTRADE M1 TRUCK CENTRUM

M1-es autópálya 85-ös - Komáromi- kijáró

GPS: N47.6733 - E18.0985
Cím: 2948 Kisigmánd, M1 Truck Centrum
Tel.: +36 34 556 655

EUROTRADE M0 TRUCK CENTRUM

M0-ás autópálya 60-as - kijáró

GPS: N47.5346 - E19.2481
Cím: 2143 Kistarcsa, Raktár krt. 1
Tel.: +36 28 552 316